Alyson Walsh

Alyson Walsh je bývalá módní redaktorka, která si založila blog s názvem That’s Not My Age a stejně jako mladé blogerky zde sdílí své zkušenosti, fotografie s outfity nebo doporučuje produkty. “Lidé chtějí vypadat dobře v každém věku. Není to tak, že po čtyřicítce prostě zmizíte z radaru,” říká Walsh v reakci na absenci starších žen v médiích a na přehlídkových molech.

Lauren Hutton

Americká modelka a herečka Lauren Hutton předvádí modely už od roku 1973. Ve středním věku si dala od modelingu pauzu, nyní je jí však přes sedmdesát let a do kampaně na spodní prádlo si ji vybrala značka Calvin Klein. V minulých letech se objevila také na přehlídce Bottega Veneta nebo Tom Ford.

Lyn Slater

Lyn Slater pracuje jako univerzitní profesorka a najdete ji na Instagramu pod jménem Accidental Icon, kde má téměř půl milionu followers. Tato neuvěřitelně stylová dáma na svém profilu prostřednictvím skvělých fotografií ukazuje svůj vytříbený vkus a také to, že trendy nejsou omezené věkem.

Gillean McLeod

Skotské stylistce Gillean McLeod je přes šedesát let, ale nedávno se stala hlavní hvězdou plavkové kampaně módního řetězce H&M. Zpráva vyvolala řadu pozitivních reakcí, protože starší modelky jsou bohužel stále vzácností. Ženy jako Gillean a Lyn Slater však pomalu ale jistě mění stávající stereotypy.

Maye Musk

Matka slavného vývojáře Elona Muska pracuje jako modelka už padesát let. Objevila se na obálkách magazínů Time nebo Elle a za dva týdny oslaví sedmdesáté narozeniny. Na jejím příkladu můžeme vidět, že chic můžete být opravdu v každém věku!

Foto: Telegraph, Make It Last