Dior a já

Pokud jste zvědavé, jak probíhala náročná práce, rozhodnutí a život teď již bývalého návrháře francouzského domu Dior, Rafa Simonse, zajisté je trefou do černého film Dior a já. Po zhlédnutí si určitě uvědomíte, jaká touha dokonalosti, preciznost a pevné nervy stojí za dokonalými šaty, které jsou z tohoto pohledu neocenitelné.

dior-and-i-documentary-film-2015-habituallychic-005

Velký Gatsby

Třpyt a lesk rozkvétajících dvacátých let ozářených šperky od Tiffany&Co. jsou jedním z mnoha důvodů, proč se podívat na tento film.

The-Great-Gatsby-Baz-Luhrmann

The September Issue

Dokument jdoucí po stopách nejznámější šéfredaktorky časopisu Vogue US, Anny Wintour, při velkolepých přípravách nejdůležitějšího zářijového vydání časopisu. Nahlédněte do světa silné ženy ve světě módy tak, jak jste si ji doposud třeba nepředstavovali.

d89daf7c-014f-11e3-99ed-005056b70bb8

Ďábel nosí Pradu

Další náhled do módní redakce přichází pod jménem Ďábel nosí Pradu. Miranda Priestly ztvárněná ikonickou Meryl Streep vás ve filmu dokáže přesvědčit, že i nepovedený účes může zničit celou vaši kariéru. Anne Hathaway (Andy Sachs) se ovšem dokáže se všemi nástrahami záludné šéfky vypořádat.

01-devil-wears-prada-miranda-priestly-throwing-coats-main

Bill Cunningham New York

Pokud milujete módu, zajisté si nesmíte nechat ujít dokument o proslulém fotografovi Billu Cunninghamovi, o kterém sama Anna Wintour říká; “My všichni se oblékáme pro Billa”. Vše, co potřebujete vědět o módní fotografii a o úžasné práci, kterou tento muž tvoří, uvidíte zde!

Lynn-Yaeger-Bill-Cunningham-at-New-Yrk-Fashion-Week

Snídaně u Tiffanyho

Klasický film našich módních a romantických snů se odehrává kde jinde, než u Tiffanyho. Pokud jste se za všechny roky k tomuto filmu stále nedostali, na nic nečekejte a pusťte si jej ještě dnes. Dokonalá a vždy upravená Audrey Hepburn vás stoprocentně nezklame.

Breakfast-Tiffany

Coco Before Chanel

Tvrdé a nepříznivé začátky Coco Chanel jsou zdokumentovány v jedinečném filmu s téměř autentickými kostýmy, na které je radost se dívat. Život revolucionářky módy, která bojovala za rovnost žen, si zkrátka nesmíte nechat ujít.

coco_before_chanel21

Báječný svět shopaholiků

Ve zadlužené shopaholičce, která bez nákupů nežije, byste se mnohé z vás mohly vidět. Její pohádkový šatník ale stačí na to, aby ji ze zadlužení vyprostil a dokonce jí zůstane něco mnohem cennější…láska!

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

Yves Saint Laurent

Nezapomeňte na dokument ikonického YSL, který se po smrti Christiana Diora dostal do kreativního vedení a skončil založením své vlastní firmy Yves Saint Laurent Company po boku svého partnera Pierre Bergé.

yves_saint_laurent

Zdroj: Facebook