A jak se tohoto trendu zhostit? Možnosti jsou nepřeberné. Obecně platí, že čím výraznější, tím lepší. Pro jednoduchý look zvolte zlaté, zajímavě geometricky řešené. Absolutní klasikou je jejich kombinace s modrobílými košilovými proužky, ale skvěle budou vypadat i k jakémukoliv jednobarevnému outfitu.

 

 

Pokud máte v úmyslu outfit naopak oživit, nebojte se šílených barev. Pokud náušnice obsahují jakýkoliv odstín červené nebo žluté, překvapí vás, jak moc celkový look rozzáří. Se světle modrou na košili, barevnými náušnicemi a ladící červenou rtěnkou nemůžete šlápnout vedle!

 

 

Zajímavým oživením outfitu jsou i tmavě modré náušnice. Od obligátní černé je to jen kousek, ale udělají zázraky. Kontrastně působí se starorůžovou nebo cihlovou, doplňují pak světle modrou nebo bílou.

 

Fantazii se meze nekladou a proto klidně sáhněte i po korálcích, třásních či lehce infantilních náušnicích, které jsme nosily jako malé holky. U levnějších doplňků si jen dejte pozor na zčernalý či špinavý kov.

 

  

Náušnice nejlépe ukážete v nízkém culíku nebo nedbalém uzlu. Jestli chcete zkusit něco neobvyklého, vezměte si jen jednu náušnici a do druhého ucha dejte pecku v podobné barvě.