Cyklistické šortky

Celebrita a influencerka Kim Kardashian si před nějakou dobou oblékla velmi diskutovaný a vskutku kuriózní trend z 90. let – cyklistické šortky. Nezkombinovala je však s dalším sportovním kouskem či oversized trikem, nýbrž s elegantním topem, koženou bundou a jehlovými podpatky. Trend je možné vidět na mnoha street stylových fotografiích i na přehlídkových molech. Návrháři jako Karl Lagerfeld, Maria Grazia Chiuri nebo Alexander Wang se rozhodli vrátit cyklistické šortky na výsluní a využívat je jako běžnou součást každodenního outfitu. Troufnete si?

Beaded kabelky

V loňském roce byly košíkové tašky zkrátka všude a trend dodnes nezanikl, naopak. Nově ale na scénu přišel i tzv. beaded bag, neboli kabelka zdobená korálky. Tento nostalgický až infantilní trend ovládl street style a nosí se téměř ke všemu – jak k elegantním dámským oblekům, tak k midi šatům. Je však pravda, že tato taška není pro každého a chce to notnou dávku odvahy. Nebo vkusu?

Vysoce střižené plavky do V

80’s výstřihy do V jsou zpět v plné síle. Zvláště od té doby, co si Kendall a Kylie Jenner oblékly plavky vskutku vysokého střihu, jakoby se spustila lavina a téměř každý je v nynější době musí mít. Sestry Jenners zkrátka ví, jak upoutat pozornost a navrátit trendy, o kterých bychom si ani nepomysleli, že se dostanou zpět.

Brýle ve tvaru srdce

Mnozí si mohou myslet, že se jedná o jakousi recesi či vtip, opak je však pravdou a brýle ve tvaru srdcí jsou velmi žádaným letním trendem. Zpěvačka Rihanna či herečka Millie Bobby Brown je dokonce vynesly na červený koberec. Pokud chcete trochu rozvířit vody česko-slovenských ulic, můžete po této extravagantní volbě sáhnout i vy. Jen si vyberte barvu a směle do toho.