Nejvíc trendy boty, které si můžete pořídit právě teď

/ Redakce Foto: Archiv značek, Pinterest

Milujete boty? Tak to už pravděpodobně vlastníte všechny nadčasové nezbytnosti. Teď se pojďte rozmazlit opravdu trendy páry, které zatím jen tak někdo nemá.

Textilní kozačky

Absolutní hit letošní sezóny? Kozačky nebo kotníčkové boty z pružného textilu, který dokonale obepíná nohu, ideálně na tenkém podpatku. Tenhle styl se po více než deseti letech vrací zpět a módní guru ho milují. Pestré barvy dokonale oživí každý outfit.

 

Mango, 1299 Kč

 

Zara, 1599 Kč

Mules

Celé léto jste prochodily v pohodlných pantoflích a nechcete se jich vzdát ani na podzim? Máme pro vás řešení! Mules, neboli boty s otevřenou patou, lze nosit i v chladnějším počasí. S uzavřenou špičkou, bez podpatku a nejlépe zdobené.

 

 

 

 

Kitten heels

Drobounké, maximálně 6 centimetrové podpatky, se na přehlídkových molech objevily už na jaře a zatím se drží v kurzu. Podzimní obuv pro stylový look proto volte s touto variantou.

 

Třpytivé ozdoby

Střevíčky s třpytivými ozdobami ve stylu Manolo Blahnika jsou teď trendy víc než kdy předtím. Je na čase oprášit všechny outfity ze Sexu ve městě!

 

 

 

Samet

Samet se v posledních sezónách objevoval úplně na všem, a tak bylo jen otázkou času, než ovládne i boty. S kozačkami a kotníčkovými botami ve všech barvách rozhodně nešlápnete vedle.