Ledvinky

Ledvinky jsou jedním z nejvýraznějších trendů tohoto roku, ale zatímco v létě jsme je nosili nakřivo přes jedno rameno, podzimní varianty jsou elegantnější, foremnější a nosí se okolo pasu. Jsou stylové a navíc neskutečně praktické!

 

 

 

Úzké sluneční brýle

Zapomeňte na obří „mouchy“. Trendy velí co nejtitěrnější a nejužší sluneční brýle ve stylu 90. let. Je docela oříšek sehnat nějaké, které vám budou sedět, ale když se to povede, vypadají nádherně a elegantně.

 

 

Barety

Ve všech různých barvách, materiálech a s ozdobnými brožemi, barety zcela ovládly podzimní sezónu. A pokud chcete držet krok s trendy, letos se bez nějakého rozhodně neobejdete.

 

 

Vysoké barevné kozačky

Vysoké, upnuté kozačky na podpatku v jasných barvách nádherně doplňují outfit. Pravda, na zimu asi nebudou zrovna nejpraktičtější, ale o to více si jich musíme užít teď! Obzvlášť dobře vypadají k lehkým sukním v midi délkách.

 

 

 

Dlouhé kožené rukavice

Nejelegantnější ze všech rukavic jsou zpět! Stejně jako kozačky doplňují celkový outfit, zejména pak kabáty a topy s kratšími rukávy. Nemusíte se držet jen klasické černé, vypadají skvěle v jakékoliv barvě.

 

 

Fotoaparát

Foťáky jsou opět v kurzu! Možná proto, aby jim baterka v mobilu vydržela co nejdéle, mnoho českých i světových blogerek sáhlo letos po klasickém fotoaparátu místo telefonu. Jestli chcete být opravdu cool, pořiďte si analog, ale zaručeně pěkné fotky vám zajistí kompaktní fotoaparáty z nejnovějších řad, které mají typický retro vzhled, ale novou technologii.