Máte pocit, že vám čepice ani klobouky nesluší? Tomu nevěříme. Jde totiž především o to, jak vyberete. Pokud vám nesluší klasické pletené čepice, poohlédněte se třeba po baretu, který letos slaví velký návrat, nebo po jiné, ze stylových čepic, které letos v módní hře hrají hlavní roli.

Pokud se nebudete moci rozhodnout, po které sáhnete, kupte si klidně všechny, letos se vám určitě budou hodit. Tak si je užijte nejvíce, jak to jen jde.

Kšiltovka 

Kšiltovka je teď módní doplněk par excellence. Nosí ho jak street stylové hvězdy, tak i návrháři a modelky. Kšiltovka tak už dávno nepatří jen na volný čas, ale i na módní mola. Určitě ji vyzkoušejte třeba ke kabátu nebo šatům.

 

Baret

Baret je klasika, ale dlouho se teď netěšil velké pozornosti. Letos slaví návrat a je stylovější než kdy dřív. Noste ho naprosto k čemukoli. Klidně k tomu, co nosíte neustále, věřte, že v baretu budete vypadat úplně jinak i v tričku a černých džínách. Váš outfit dostane nový život.

Červený baret
Kategorií sama pro sebe je červený baret. Ten je letos vůbec nejpopulárnější barevnou variantou klasického baretu. Červená je výrazná barva a dodá vašemu obličeji barvu. Navíc je to tak výrazný kousek, že si vás na ulici každý všimne. A to je přeci dobře, ne?

Pekařská čepice

Nabo se jí říká také čepice supermodelek. Ty ji totiž nosí neustále a k jakémukoli oblečení a na všechny příležitosti. Nedivíme se, je to skvělý doplňek. A sluší snad každému. Nosí se ve všech možných barvách i materiálech, od manšestru po kůži. Určitě si letos pořiďte alespoň jednu, je to totiž must have.

Koženková čepice

Koženkový baret jsme mohli vidět letos na přehlídce Dior, doprovázel všechny modely a měly ho i všechny známé tváře v první řadě. Hned bylo jansé, že ho brzy budou nosit i všichni ostatní. A také ano, od influencerů po modelky, vídáme ho teď neustále. Takže se ho nebojte ani vy. Ochrání vás před deštěm a budete v něm vypadat dokonale.

Klobouk

Ani letos neuděláte chybu s klasickým plstěným kloboukem. Je to už evergreen a neměl by chybět v žádném šatníku. Tentokrát ale sáhněte po tom s menší krempou. Po takzvaném panama klobouku. Je skladnější a pohodlnější než ten s velkou krempou a navíc je i praktický.