Znáte všech pět typů kabelek, jež by neměly chybět ani vám? Vyberte si z naší selekce novinek a doplňte zásoby. Uvidíte, že se vám poté bude oblékat mnohem snáz. Stačí znát danou příležitost!

Velká černá

Nejdůležitějším kouskem je rozhodně větší černá kabelka, kterou budete moct nosit do práce, s kamarádkou na kafe a lítat s ní po městě. Klidně můžete na klienta udělat dojem stylovou kabelkou, tak ji nepodceňujte.

Cross Body Bag

Cross body bag neboli kabelka přes rameno by vám měla odlehčit právě od velké černé, která často nese tíhu všech potřebných, ale i nepotřebných věcí. Pořiďte si menší, hravý cross body bag pro volné chvíle.

Batoh

Ještě praktičtějším kouskem je samozřejmě batoh. Volné ruce, pohodlnost a díky módním designérům i super stylová věc bude vaším dalším must have, jestli ji ještě nemáte. Navíc, jak už to s komfortními trendy bývá, jen tak z módy prostě nevyjde.

Psaníčko

K večerní róbě, na ples a na formální či slavnostní večeři  patří vždy psaníčko do ruky. Pro ten skvostný look už ho chvíli držet zvládnete. Dojem z večerního outfitu pak bude dokonalý, tak ho zbytečně nekažte velkou kabelkou.

Ledvinka

Ledvinka se stala mega hitem, jehož se chopili všichni významní návrháři. Ebay dokonce oznámil prodej více než 57 000 ledvinek za rok 2017 a byl i nejhledanějším kouskem z trendy období 90. let.