Sako

Džíny a basic tričko jsou naprostá klasika, kterou bychom nejraději nosili snad pořád. Nebo alespoň ve dnech, kdy se nám nechce přemýšlet nad ničím složitým. Jak ale dosáhnout toho, aby celkový look nepůsobil až moc obyčejně? Jednoduchou, za to efektivní variantou, je sako. Oblékněte ho jednoduše přes tričko, na košili zapomeňte. Outfit tak bude působit víc uvolněně a stylově. Jeho využití navíc najdete i jinde. Skvěle vypadá i v kombinaci se svetrem, rolákem, nebo jen tak pod kabát.

Rolák

Jako děti jsme ho nesnášely, teď na něj nedáme dopustit. Ano, řeč je o roláku. Dalšího kousku, bez kterého se váš šatník neobejde. Díky němu můžete jednoduše vrstvit a kombinovat. Zkuste to třeba s letními šaty nebo topy. Skvěle také vypadá v kombinaci se sakem nebo volným svetrem.

Výrazné náušnice

Pokud jde o doplňky, jednoduše si vystačíte s výraznými náušnicemi. Ty upoutají daleko více pozornosti, než kdejaké náramky či prstýnky.

Malá kabelka

Z práce rovnou do kina, nebo na party? Žádný problém. Stačí jen vyměnit vaší velkou kabelku za malou. Pořiďte si výraznou crossbody a noste ji hned na několik způsobů. Nás momentálně nejvíce baví na uvázaná kolem pasu jako “funny-pack”. A nejlépe přes sako, nebo kabát.