Double denim pro začátečníky

Ideální začátečnickou kombinaci představují džíny a bunda stejného materiálu a v tom samém odstínu denimu. Džínová bunda patří k těm největším klasikám, a když ji doplníte krátkými zvonáčemi společně s kotníčkovými botami, vytvoříte nadčasový outfit do jakéhokoliv ročního období. Nezapomeňte také na barevné sluneční brýle!

Různobarevná kombinace

Zkombinovat odlišné odstíny a typy materiálu vyžaduje trochu opatrnosti – hlavní je, aby doplňky byly co nejjednodušší. Basic černá kabelka je dobrou volbou, a béžová barva sandálů či jiných bot k denimu dobře sedne. Inspirujte se třeba modelkou Caroline Brasch Nielsen, která si k dvoubarevným džínám oblékla dlouhou denimovou košili.

Po vzoru Gigi Hadid

Modelka a celebrita Gigi Hadid platí za nejmenovanou královnu double denimu, můžeme ji v něm vidět častěji než kohokoliv jiného. A opravdu se nebojí, zkombinovala dokonce tři různé odstíny – dlouhou džínovou bundu, tříčtvrteční kalhoty a světlou košili s potiskem. Přijde vám to moc? Zkuste jen dva kousky, například košili a bundu.

Boho styl

Pokud vyrážíte za hudbou, s pomocí denim on denim hravě zapadnete do hippie festivalové atmosféry. Základem je zajímavá oversize bunda nebo košile s našitým vzorem nebo netradičního střihu. A co třeba denimový crop top? Proč ne!

Jak na to?

Je to jednoduché, zkrátka ze skříně vyndejte všechny džínové kousky, a po dvou až po třech si je před zrcadlem vyzkoušejte. Důvěřujte sami sobě, špatná kombinace vás praští do očí okamžitě. A nebo se podívejte do naší galerie. Najdete zde stylové dvoubarevné kalhoty, zvonáče, sukně a bundy, a sbírku denimu můžete novými kousky doplnit nebo z nich vytvořit zcela nový outfit!

Foto: Pinterest, Net-a-Porter, The Sun, InStyle