Belt bags (tzv. ledvinky) rozhodně nejsou jen trendy záležitostí street stylu. Existují různé varianty a to i v elegantní verzi. Nosit je můžete přes šaty, k džínám, ale i k saku. Jsou skvělou alternativou někdy už trochu nudných cross body kabelek, které denně potkáváme na každém rohu. Tento trend není jen ultra praktický, protože máte obě ruce volné, ale zároveň zastane funkci doplňku. A to rovnou dvakrát! Pásek a kabelka. Jak geniální! A jaké ledvinky se nosí? Je to jen na vás! Trendy jsou minimalistické, kožené, vzorované, barevné, ale i  plátěné oldschoolové klasiky, které si pamatujeme ještě z dětství.

Máte pocit, že tenhle typ kabelek není nic pro vás? A co taková belt bag s oblíbeným monogramem od Louis Vuitton, Chanel, nebo tolik oblíbenou Dyonisus od Gucci? Už ji chcete?

Mixování vzorů a materiálů nebylo nikdy zábavnější. Stejný vzor kabelky bude skvěle korespondovat s jinak nudným trikem a džíny.

Jediné pravidlo, které tady platí je čím menší, tím lepší. Belt bag můžete nosit na všechny možné variace. Pod kabátem, nebo na něm a vytvarovat si tak díky tomu pas a novou siluetu. Nošení kabelek nikdy nebylo zábavnější.