Nosíte brýle? I ty můžou být trendy!

/ Redakce Foto: Pinterest

Ať už bez brýlí nevidíte ani na pár metrů, nebo je nosíte spíše jako doplněk, brýle rozhodně mají módní potenciál. Jestli hledáte nový model, podívejte se na náš přehled největších momentálních trendů!

Průhledné obroučky

Jestli toužíte po klasických retro brýlích, ale tmavé ani barevné obroučky vás nebaví, zkuste sáhnout po průhledných. Vypadají nenápadně a přesto výrazně a sluší každému barevnému typu.

 

Zlaté kovové obroučky

Po letech, kdy světu brýlí vládnul plast, se trendy opět vrací k tenkým kovovým obroučkám. A pokud chcete opravdu zazářit, zvolte zlaté.

Nasaďte růžové brýle!

Další možností jak zjemnit klasické tmavé obroučky je růžová. Není divu, že nejoblíbenější barva současnosti si získala své místo i na brýlích. Od světlé starorůžové po sytě fuschiovou, růžová je prostě trendy a budete překvapená, jak se ke všemu hodí.


 

Kočičí brýle

Kočičí brýle se na příčkách největších trendů zatím stále drží a lehce zvednuté obroučky jsou pořád jedny z nejlichotivějších možností, které při výběru brýlí máte. Působí žensky a sexy a i nenalíčenému obličeji dodají ten správný výraz.

 

Letecké brýle

Falešné dioptrické brýle v leteckém stylu byly hitem letošního jara. Je otázkou, zda se tenhle trend udrží i příští sezóny, aby se vyplatilo investovat do dioptrických brýlí, musíme ale uznat, že vypadají skvěle!