Průhledné obroučky

Jestli toužíte po klasických retro brýlích, ale tmavé ani barevné obroučky vás nebaví, zkuste sáhnout po průhledných. Vypadají nenápadně a přesto výrazně a sluší každému barevnému typu.

 

Zlaté kovové obroučky

Po letech, kdy světu brýlí vládnul plast, se trendy opět vrací k tenkým kovovým obroučkám. A pokud chcete opravdu zazářit, zvolte zlaté.

Nasaďte růžové brýle!

Další možností jak zjemnit klasické tmavé obroučky je růžová. Není divu, že nejoblíbenější barva současnosti si získala své místo i na brýlích. Od světlé starorůžové po sytě fuschiovou, růžová je prostě trendy a budete překvapená, jak se ke všemu hodí.


 

Kočičí brýle

Kočičí brýle se na příčkách největších trendů zatím stále drží a lehce zvednuté obroučky jsou pořád jedny z nejlichotivějších možností, které při výběru brýlí máte. Působí žensky a sexy a i nenalíčenému obličeji dodají ten správný výraz.

 

Letecké brýle

Falešné dioptrické brýle v leteckém stylu byly hitem letošního jara. Je otázkou, zda se tenhle trend udrží i příští sezóny, aby se vyplatilo investovat do dioptrických brýlí, musíme ale uznat, že vypadají skvěle!