Inspirujte se módními trendy, ale nepodléhejte jim.

Díky módním trendům se často nejen inspirujeme, ale i posouváme. Někdy se ale až moc lehce necháváme unést davem a pořizujeme si kousky, které vlastně nekorespondují s naší osobností ani stylem. Zkuste se nad nákupem více zamyslet a nepodléhejte bezhlavě každému trendu. Jen díky tomu si zachováte originální a osobitý styl.

Noste bílou celoročně, nejen v létě.

Bílá barva bývá často a přitom úplně zbytečně zatracována. A to je škoda. Zapomeňte na její nepraktičnost a trochu se překonejte. Winter white outfity za to rozhodně stojí.

Investujte jen do toho, po čem opravdu toužíte.

Opravdu nepotřebujete utratit celou výplatu za kabelku, která vás vlastně ani tolik nebere.

Více experimentujte.

Mít svůj osobní styl je rozhodně prioritou číslo jedna. Pokud ale nakupujete sedmý pár stejných bot, šatů, nebo topů, může to být už trochu na hraně. Obzvlášť pokud neustále obdivujete outfity jiných, ale sami se k takovým kouskům nemáte. Pak nezbývá nic jiného, než sebrat trochu odvahy a zaexperimentovat. Překročit svou komfortní zónu bývá rozhodně ku prospěchu.

Doplňte svůj šatník o nadčasové kousky.

Saka, džíny rovného střihu, nebo trench coat, tyhle kousky by vám rozhodně neměly chybět.

Dejte starému oblečení nový život.

Máte v plánu pořídit si nové džíny, ale v šatníku se vám válí dalších deset nenošených párů? Zabrzděte! Nejen, že to není ekonomické, ale ani ekologické. Objevte kouzlo slow fashion a dejte svým věcem nový život. Domluvte se třeba s kamarádkami, které mají stejný problém, a oblečení si mezi sebou vyměňte. Nebo zapojte kapku kreativity a vrhněte se do DIY.