Nová kolekce plná peříček, jemných detailů, třásní a řemínků se stříbrnými a flitrovými doteky vkusně doplní každé s přehledem jednoduché šaty. V nabídce najdete jak lodičky na vysokém podpatku, tak pohodlné baleríny pro vysoké ženy, nebo pro ty, které si i ve svatební den chtějí dopřát maximum komfortu.

jimmy-choo-bridal-2016.png-5

Pro všechny milovnice Made-to-order tu je navíc skvělá zpráva. Je možné nechat si v butiku na podrážku udělat destičku s datem svatby a iniciálami svatebčanů, které budou na lodičky v zápětí přidělány. A pro ty náročné zákaznice, kterým by tohle bylo málo, je tu pro prohloubení zážitků z nakupování (a hlavně toho, pro nejdůležitější den v životě!) ještě posíleno jedinečným svatebním poradenstvím a lahví šampaňského pro nevěstu v doprovodu družiček. Zkrátka a dobře, koupit svatební lodičky je stejně tak důležité a výjimečné, že i pro výběr páru bílých lodiček je možnost si objednat osobní schůzku v butiku Jimmy Choo a zažít tak neopakovatelnou příležitost být hýčkána.jimmy-choo-bridal-2016.png-6

A pokud plánujete své svatební lodičky nosit denně, poté neváhejte využít další skvělé služby, která vám umožní nechat si přebarvit a redesignovat lodičky tak, aby byly vhodné na denní nošení!

Zdroj: JimmyChoo.com