Levandulová v hlavní roli

Růžová a červená byly letos skvělé, ale už je čas na změnu. Zamilujte se do levandulové! Tahle jemně pastelová barva bude ve znamení následujícího jara. Nosit ji můžete naprosto kdekoliv.

Drsná romantika

Romantika na sebe konečně vzala novou podobu. Něžné outfity plné barev, krajek a květin teď budou vypadat trochu jinak. Drsně, moderně a přitom tak trochu netradičně a svěže. Už teď se nových kombinací nemůžeme dočkat.

Flitry ve dne i v noci

Kdo říká, že flitry jsou jen záležitostí pozdní noci? Nejnovější trendy rozhodně ne. Odvažte se a oblékněte si je i během dne. Uvidíte, že to jde i tak rafinovaně, že vám to projde naprosto všude – i v práci.

Nová uniforma

Jak nestát před šatníkem každý den půl hodiny a přitom vypadat stále dobře? Vsaďte na uniformu! Obyčejné džíny a bílé tričko tentokrát vyměňte za overal, který bude patřit mezi jarní must have. Kromě času vám navíc odpadnou starosti s jeho kombinovaním. Tady prostě není jak šlápnout vedle.

High waisted

Dlouhé nohy a štíhlý pas? Vykouzlete je během pár sekund. Díky staronovému trendu vysokých kalhot to bude více než snadné.