Givenchy

Pokud milujete kočky a módu zároveň, pak vám nesmí uniknout nová módní kampaň značky Givenchy. Nová kreativní ředitelka Clare Waight Keller předvedla svůj debut s názvem “Transformation Seduction”, který nafotil fotograf Steven Meisel. Už teď se nemůžeme dočkat, co Clare předvede příště.

Dior

Nová kampaň módního domu Dior  AW 17 nás nezklamala ani letos. Naopak! Další práce z dílny kreativní ředitelky Marii Grazie Chiury nás svými monochrmatickými looky v odstínech modré naladila kabáty, trench coaty a věčný denim. Nejnovější dílo tohoto ikonického módního domu vytvořili, stejně jako to předchozí, ženy.  Claim We Should All Be Feminists se tak opravdu stává skutečností. Kampaň nafotila opět Brigitte Lacombe v hlavní roli s modelkami Ruth Bell, Fermandou Ly a Adwoa Aboah.

Louis Vuitton

Dokonalé outfity, krásné fotky a dobrý výběr modelek se i letos odehrává u Louis Vuitton. Pod taktovkou Nicolase Ghesquièra vznikla nová kampaň, tentokrát `SERIES 7` . Nafotil ji Bruse Webber a je ještě lepší, než ty předchozí. Samozřejmě se neobejde bez Jadena Smitha, Catherine Deneuve, Sophie Turner a dalších modelek a osobností. Kampaň se zabývá průmyslovým světem – světem, o němž víme málo drahocenného, ​​ale který je zde prezentován prostřednictvím surových prvků a silných linií.