Trench coat

Stylový kabát v délce po kolena a nejlépe v béžové barvě nechybí v šatníku snad nikomu z nás. Zapomeňte na něj jako na vrchní vrstvu a oblečte si ho jednoduše jako šaty. Stačí ho rafinovaně zavinout a opásat širokým páskem a nový “it” look je na světě.

Bílé tenisky

Konečně nastal čas odložit všechny zimní boty a přezout se do bílých tenisek. Ty jsou stále trendem, který jen tak nevymizí. Zkuste je ale tentokrát nosit jinak. Místo k džínám nebo k šatům si je oblékněte k oversized kostýmu pánského střihu. Rafinované, pohodlné a chic!

Pruhovaná košile

Tento dlouhá léta ikonický kousek sluší naprosto všem. Nosit košili ale může být někdy trochu nuda. Pohrajte si proto s jejím stylingem. Jednoduše ji zavažte přes šaty, noste se spadlými rameny ve stylu off shoulder nebo téměř rozepnutou s lehce vykukujícím body.

Šaty na ramínka

Původně letní kousek se momentálně nosí skvěle už teď, na jaře. Šaty s názvem slip dress vypadají skvěle v cool 90’s kombinaci s koženkovými nebo vinylovými kalhoty. Vrstvit je můžete také přes košili, rolák nebo svetr!