Zapomeňte na retro outfity v pin-up stylu. I když si puntíky o áčkovou siluetu a červenou rtěnku přímo říkají, zkuste odolat a pro jednou to zkusit trochu jinak.

Kombinace s denimem

Možná se to nezdá, ale drobným puntíkům neobyčejně sluší kombinace s džínovinou. Puntíkovanou halenku nebo tričko oblékněte k vintage džínám, přes šaty nebo sukni zase přehoďte džínovou bundu v pánském stylu.

 

Oversized puntíky

Čím větší, tím lepší! Obří puntíky jsou stejně in jako ty drobné, ne-li víc. Pro ultra puntíkovaný look si oblečte dva puntíkované kousky v obrácených barvách.

 

Puntíky pro minimalisty

Pro elegantní look zvolte celočerný outfit, který ozvláštníte drobnými puntíky pouze na jednom kousku nebo doplňku. I tady vynechte červenou rtěnku, líčení by mělo být spíše nenápadné. Skvělým společníkem jsou sluneční brýle.

 

Keep it casual

Romantické puntíkované šaty nejlépe „uzemníte“ teniskami nebo těžkými šněrovacími botami. Grunge look vám pomohou dotvořit retro ponožky a nedbale učesané vlasy.

 

Kombinujte vzory

Proč jsou outfity street stylových hvězd vždy tak barevné a hravé? Protože se nebojí kombinovat vzory! Nic není moc ulítlé. Ať už se puntíky rozhodnete doplnit kostkami, proužky nebo květinkami, nemůžete šlápnout vedle.

 

Přidejte barvu

Jednoduché, ale velmi efektní pravidlo. A jaké barvy puntíkům sluší nejvíc? Teď na podzim hlavně zemité tóny – khaki, hořčicová, žlutá, oranžová, hnědá. Klasický černo-bílo-červený outfit ozvláštníte například pastelově modrou.