Do vlasů

Asi jeden z největších trendů právě teď je uvázat si šátek do vlasů. Můžete si ho uvázat na mašli, nechat volně vlát nebo omotat okolo gumičky. 

Náramek 

Jestli milujete cropped džíny a kalhoty, pak určitě musíte vyzkoušet trik, který milují všichni stylisté. Jednoduše omotejte šátek okolo kotníku. Je to nečekaný detail, který upoutá pozornost. Nejlépe vypadá, pokud obujete mules nebo pantofle.

Šátek si uvažte klidně i místo náramku na ruku. Vypadá to skvěle.

Čelenka

Na bad hair day existuje kromě klobouku a kšiltovky ještě jeden trik – šátek. Pokud vás tedy vlasy nechtějí poslouchat a nevíte co s nimi, omotejte si okolo hlavy šátek. Nejen, že dodá objem vašim vlasům, přitáhne také pozornost k vašemu obličeji. 

Okolo krku

Šátek okolo krku vypadá prostě dokonale. Ať už se ho rozhodnete uvázat volně, jako kravatu, na mašli nebo ho těsně omotáte, neuděláte chybu. Hrajte si se vzory a kombinujte ho s košilemi i tričky. Je to jen na vás.

Kombinace s vrstvenými řetízky je momentálně naše nejoblíbenější. 

Jako top

Jste na dovolené a nemáte už žádný top? Použijte šátek! Určitě už jste také narazila na návody, jak si z šátku vyrobit top, my jsme pro vás vybrali dva úplně nové způsoby. Top okolo krku dá vyniknout vašim pažím a břichu a hodí se na večer, podprsenkový způsob je zase skvělý ke kraťasům na pláž, na zahradu a k bazénu. 

Do pasu
Jak můžete snadno dodat barvu jednoduchému outfitu? Pomocí barevného šátku. Protáhněte ho poutky místo pásku nebo ho jednoduše uvažte na mašli a nechte vlát. Barevný šátek vytváří skvělý kontrast k modrým džínám. Čím pestřejší, tím lepší.