Velké kabelky

Také nemůžete pochopit, jak někdo vměstná všechny ty potřebné věci do malé kabelky? Velké tašky jsou opět trendy, rozhodně se s nimi na ulici tedy nemusíte cítit nepatřičně!

Balenciaga

Balenciaga

Beanies

Čepice s cool názvem beanies patří mezi zimní stálice. Jsou praktické, nezaberou v kabelce moc místa a navíc vám dodají mladistvý vzhled.

Zara

Acne

Zara

Netradiční brýle

Tmavé brýle zakrývající polovinu obličeje můžete na nějakou dobu odložit. Značky Prada a Prabal Gurung představily modely připomínající cyklistické brýle. Nebojte se ale ani jiných tvarů.

Coach 1941

Prabal Gurung

Prada

Slaměné klobouky

Na nošení letních klobouků si sice ještě počkáme, není však na škodu mít přehled na nějakou dobu dopředu. Letos poletí slamáky – především ty široké, ale i jiné slaměné doplňky.

Jacquemus

Sponky

V dětství jsme je příliš v oblibě neměli, nyní jsou super trendy a kromě praktického účelu slouží jako šperk. Pokud nenosíte náušnice nebo náhrdelníky, s designovými sponkami outfit spolehlivě oživíte.

Simone Rocha

Simone Rocha

Kšiltovky

Labely Burberry a Public School během posledních módních týdnů opět ukázaly, že kšiltovky už dávno nepatří jen ke sportovním outfitům.

Burberry

Public School