Pruhy všude, kam oko dohlédne

Pro první outfit jsme zvolili červený pruhovaný set v podobě krátkého topu a high waisted kalhoty s nohavicemi do zvonu. K tomu široký klobouk, jenž poslouží při nadměrných teplotách, romantické sluneční brýle a chic kabelku. Vysoké boty na platformě, ač vypadají skvostně, na dlouhé túry vhodné nejsou, proto je volte pouze v případě krátké procházky či nákupů.

Plážová romantika

Dlouhé romantické šaty s florálními motivy jsou každoročním must-have. Ani letos se nejedná o výjimku a i vy byste si nějaké květiny měly zařadit do šatníku. Dají se k nim lehce a hravě kombinovat doplňky, proto se můžete odvázat a vsadit na extravagantnější varianty. Nezapomínejte na pohodlné sandálky, sluneční brýle a velký klobouk, který může výsledný look posunout na zcela novou úroveň.

Praktický minimál

Pokud se chystáte na procházku, ale nechcete si nechat ujít ani koupání, můžete vsadit na jednodílné plavky, přes něž si vezmete denimové šortky. Ty pak stačí jen sundat a hurá do vody. K jednoduchému outfitu můžete zvolit sluneční brýle jakékoliv velikosti a tvaru, pohodlné boty a je to!