Outfit č. 1: Dopolední business look

Pokud se v dopoledních hodinách chystáte na důležitý meeting, nepodceňujte váš outfit, jenž budí první dojem. Jedná se o podstatný prvek, který mnoho lidí znevažuje, tak si na něm dejte záležet. Rozhodně uděláte dobře, když si obléknete klasickou košili, k níž si v létě vezmete sukni a případně i lehké sáčko. Minimalistický vzhled můžete oživit extravagantními brýlemi nebo jiným doplňkem výrazné barvy, my ale zůstáváme u klasických neutrálních odstínů.

Outfit č. 2: Odpolední městský komfort

Během parného dne ve městě jsou tou nejlepší volbou krátké šaty, pohodlné tenisky a menší cross body kabelka. Momentálně sklidíte úspěch s oválnými retro brýlemi, tak směle do nich. Co se týče šperků, s těmi to nemusíte nijak přehánět. Stačí drobné perlové náušnice a prsten. Ale jestli milujete lesklé doplňky, tak si je bez problémů užijte ve velkém!

Outfit č. 3: Víkendová garden party

Chystáte se na zahradní party, ale přesto chcete působit chic? Pak vsaďte na volné midi šaty, malou kabelku přes rameno a trendy styling v podobě ležérního klobouku. Doplňkům se meze nekladou, ale klidně zvolte jen minimalistický náramek a chic loafers. Sluneční brýle samozřejmě nemůžou chybět. Využijte konečně extravagantnější model, na nějž stále nebyla vhodná příležitost.