Letní outfit třikrát jinak!

/ Redakce

Jak se oblékat v parných dnech? Během léta se nemusíte bát barev. Ač na důležité obchodní setkání je lepší volit neutrální barvy, během neformálních procházek či výletů se můžete odvázat. Letos lze kombinovat jakékoliv barvy – růžovou s červenou i baby modrou se zelenou. Inspirujte se třemi tematickými looky na různé příležitosti!

Outfit č. 1: Dopolední business look

Pokud se v dopoledních hodinách chystáte na důležitý meeting, nepodceňujte váš outfit, jenž budí první dojem. Jedná se o podstatný prvek, který mnoho lidí znevažuje, tak si na něm dejte záležet. Rozhodně uděláte dobře, když si obléknete klasickou košili, k níž si v létě vezmete sukni a případně i lehké sáčko. Minimalistický vzhled můžete oživit extravagantními brýlemi nebo jiným doplňkem výrazné barvy, my ale zůstáváme u klasických neutrálních odstínů.

Outfit č. 2: Odpolední městský komfort

Během parného dne ve městě jsou tou nejlepší volbou krátké šaty, pohodlné tenisky a menší cross body kabelka. Momentálně sklidíte úspěch s oválnými retro brýlemi, tak směle do nich. Co se týče šperků, s těmi to nemusíte nijak přehánět. Stačí drobné perlové náušnice a prsten. Ale jestli milujete lesklé doplňky, tak si je bez problémů užijte ve velkém!

Outfit č. 3: Víkendová garden party

Chystáte se na zahradní party, ale přesto chcete působit chic? Pak vsaďte na volné midi šaty, malou kabelku přes rameno a trendy styling v podobě ležérního klobouku. Doplňkům se meze nekladou, ale klidně zvolte jen minimalistický náramek a chic loafers. Sluneční brýle samozřejmě nemůžou chybět. Využijte konečně extravagantnější model, na nějž stále nebyla vhodná příležitost.