Sarah Ellen

Stylová herečka z Austrálie je tak krásná, že vypadá dobře ve všem. Takže se nám líbí každý její outfit. Logicky. Ale třeba velké džíny, masivní boty a crop top je kombinace, kterou letos v létě musíte vyzkoušet i vy. Aktuální cool girl uniforma.

 

Wadup Barca ?? #topshopstyle

Příspěvek sdílený Sarah Ellen (@sarahellen),

Elina Olofsson

Jestli to ještě nevíte, tak letos potřebujete šortky na kolo. A musíte je nosit všude jinde, jenom ne na kolo. Že to nedává smysl? Ale dává, protože šortky na kolo dělají krásné nohy (fakt) ale na kolo jim to nesluší tolik jako v ulicích a s podpatky.

??

Příspěvek sdílený Elina Olofsson (@eliinaolofsson),

Pernille Teisbaek

Zvířecí sukně? Odškrtáváme. Žlutě tónované brýle? Ano. Černý top? Jop. Záplava řetízků? Je tam. Cool póza ve stylu “Nesnažím se, ale stejně vypadám nejlíp”. No samozřejmě. Je to jasné, Pernille je Instagramová královna. Mimochodem, tenhle outfit hodláme příští týden otestovat do posledního detailu.

Blessed Days?

Příspěvek sdílený Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek),

Johanna Piispa

Na nenucené výlety v přírodě, třeba spojené s piknikem či procházkou, je ideální síťovka, pohodlné pantofle a volné bavlněné šaty. Pak už stačí jen zasněně koukat do moře a nepřipouštět si, že za pár dní musíte domů. Den ideál.

Not the best outfit for a hike, but these views were totally worth it

Příspěvek sdílený Johanna Piispa (@johannapiispa),

Maja Wyh

Jo, a puntíky jsou zpátky, kdybyste to náhodou nevěděli. Puntíky jsou nové proužky a doma by je měl mít každý. Můžeme to všichni, kolektivně, vzít na vědomí a přestat tenhle bezva vzor ostrakizovat do módního ztracena? Stačí se podívat do všech designových letních kolekcí.

Příspěvek sdílený Maja (@majawyh),