Bílá košile a zvony

Bílá košile je klasika, která se dá nosit na nespočet způsobů. Zkuste sáhnout po oversized střihu a spodní cípy jednoduše uvažte kolem pasu. Doplňte maxi denimovými zvony, dřevěnými sandálky na podpatku a proutěným košíkem. Přirozený trendy look je na světě.

Minišaty a tenisky

Romantické minišaty jsou pro léto nepostradatelným kouskem.  Nosit je můžete naprosto kamkoliv. Zapomeňte na nepohodlné lodičky nebo boty na podpatku a raději je vyměňte za stylové tenisky. Tuhle effortless kombinaci jsme si skutečně zamilovali!

One shoulder top

Co nosit ve dnech, kdy nemáte chuť na šortky nebo šaty? My v jsme si oblíbili tento outfit. Volný denim, one shoulder top a jednoduché sandálky. Klasický shopper bag vyměňte za velkou proutěnou a ekologickou kabelku, a zaručujeme, že už nebudete chtít nosit už nic jiného.

Baret a bílé šaty

Zamilovali jste se v zimě do baretů? Noste je i teď! Stačí jen sáhnout po lehčím materiálu. Vyzkoušet můžete lehké plátěné kousky, ale i ručně pletené. Zkombinujte je s bílými šaty, tak jako Bella Hadid, a o ideální outfit nejen na garden party máte postaráno.