Evergreenové vánoční barvy

Pokud jste na základní vánoční barvy na stromečku již před mnoha lety zanevřely, zkuste nad nimi popřemýšlet na vašem večírkovém outfitu. I když se tato kombinace může zdát velmi banální, faktem je, že se tyto kontrastní barvy neskutečně dobře doplňují. Zvolte například zelenou kolovou sukni a krémovou halenku doplněné červeným psaníčkem a glitrovými lodičkami, které dodají ten správný světelný akcent.

Green-Midi-Skirt-5

Luxusní samet

Sametové šaty jsou skvělou volbou na vánoční večírek ve stylovém klubu. Nejen, že vám tyto šaty dodají na tajemnosti, ale dodají vám také luxusní nádech. Samet použilo ke své tvorbě také mnoho významných designérů od Dolce&Gabbana přes Miu Miu po Givenchy. K takovýmto šatům zvolte kontrastní obuv v podobě lakovaných lodiček s červenou podrážkou a doplňte rudou rtěnkou.velvet-dress

Rudý overal

Pokud plánujete šik večírek se spoustou šampaňského a chlebíčků s kaviárem, zvolte neobvyklý a zároveň nápaditý overal. V rudé barvě navíc evokuje a podtrhne vánoční atmosféru. K tomuto výraznému kousku zvolte šperk stříbrných, nebo zlatých odstínů a neutrální lodičky do špičky, které vám opticky prodlouží postavu. Zábavným akcentem by poté mohlo být vtipné psaníčko s vánočním motivem.
RED-PANTS-TOP-LIPS-CAROLINE-SIEBER-FASHION-WEEK-CAROLINES-MODE-STOCKLHOLM-STREET-STYLE-1

Metalický dotek

Trendovou volbou může být také metalický kousek v podobě topu, nebo sukně. K takovýmto výrazným kouskům volte více méně jednoduché topy, nebo minimalistické sukně lehkých a splývavých materiálů, které budou kontrastovat pevné látce. Celý look doplňte barevnými lodičkami a neutrálním psaníčkem. Tuto jedinečnou kombinaci jen tak u někoho neuvidíte!
DSC_8993

Zdroj: Tumblr, Pinterest