Outfit tipy: Jak z formálního outfitu vytvořit casual look?

/ Lenka Komrsková

Máte důležitý pracovní meeting, na němž musíte co nejvíce zapůsobit, ale odpoledne už spěcháte za svými přáteli? Nebojte se kombinovat formální kousky se streetwearovým trendem. Poradíme vám, jak na to!

Vyberte si basic kousek

Zaměřte se na jeden dominantní prvek, na němž outfit postavíte. Na jaký model se rozhodnete vsadit? My jsme zvolily šaty, které budou pohodlné, elegantní a se správnými doplňky vytvoří dokonalý look pro danou příležitost. Jak na to?

Look č. 1: Formal lunch

Nebojte se rozzářit chic šaty v lahvově zelené barvě luxusní rudou kabelkou a zlatým náramkem. Klasické černé lodičky budou skvěle fungovat, klidně ale jděte do trochu hravějšího modelu s pásky. Deal vám pomůže uzavřít skvěle padnoucí sako a punc exkluzivity dodejte i svému pohledu, sluneční brýle se klidně mohou stát nejdůležitějším doplňkem outfitu.

Look č. 2: Casual party s přáteli

Chcete si s přáteli pohodlně vyrazit na vernisáž či na party? Pak vyzkoušejte tuhle super trendy kombinaci. K formálním šatům nazujte tenisky a místo crossbody kabelky přes sebe přehoďte ledvinku. Sako vyměňte za cool bombera, přidejte kšiltovku z designové dílny a nezapomínejte ani na šperky. Ale klidně jen decentně, záleží pouze na vás!