Bra top

Midi sukně, klobouk a, ano, trochu odvážný podprsenkový top jsou na pláž ideální. Proč si look ale neobléct i do města? Se sukní vysoko do pasu bude krátký top vypadat elegantně a vkusně.

Sukně do pasu

Krátké bílé tílko je přesně ten kousek, který můžete mít ve skříni klidně desetkrát a nebude jich dost. To stejné platí o volných saténových sukních. Na pláž, do města i na večírky – tenhle outfit s vámi hravě zvládne celé léto.

Chic slamák

Jednoduché šaty, velký bílý klobouk a pantofle. Kombinace, která se na pláž skvěle hodí a až se dostatečně vysluníte, klidně v ní vyrazte i na riviéru. Nebude vám horko ani za těch nejparnějších večerů.

Oversize tee

Velké vintage tričko je ta nejpohodlnější záležitost, a na léto, kdy toužíme po vzdušném komfortu, je naprosto ideální. Jsme jediní, kdo po cestě z pláže absolutně nesnese nic, co se jakkoliv nepříjemně obepíná okolo těla?

“It” šaty

Velké šaty, které vás zahalí a zároveň zdůrazní všechny vaše přednosti, jsou ideální na horké večery ve městě. Znáte to, když po cestě z pláže netoužíte po ničem jiném, než po velké pizze a skleničce něčeho dobrého.