15 700,- Kožené šaty- vestaElegantní kůže
Pro mě osobně, a všem ochráncům zvířat se omlouvám, nesmí na podzim chybět kůže. Tento materiál je totiž čirou elegancí, je neskutečně příjemný a co si budeme povídat, taky tak trochu sexy. A tak mě letos uchvátila vesta, která se dá nosit i jako šaty, od návrhářky Zuzany Kubíčkové. Její jednoduchý střih a kvalitní vypracování přímo svádí k tomu, aby se stala stěžejním kouskem podzimního šatníku. (Kožená vesta/šaty, Zuzana Kubíčková, 15 700 Kč)

Padnoucí džíny
Naprostým must have jsou nejen tuto sezónu slim džíny v klasickém tmavě modrém odstínu. Jsou ideálním kouskem do práce, na schůzku i na volný čas, člověk se v nich necítí svázán, nemusí se hlídat a pokud náhodou nemáte postavu modelky, tyhle džíny vás podrží. (Slim džíny, Pepe jeans, info o ceně v obchodě)

monogram shawl, louis vuitton 11 300czkDokonalý šátek
Jen málo která z nás se na podzim a v zimě obejde bez pořádného šátku. Stává se tak nedílnou součástí nejen outfitů, ale také naší osobnosti. (Šátek monogram shawl, Louis Vuitton, 11 300 Kč)

Hravé tenisky
Chce to nejen eleganci, ale také trochu hravosti, jinak by byl podzim příliš vážný. Proto jsou podzimní nutností zajímavé tenisky, například v designu mramoru s detailem mrkajícího oka. No řekněte, nejsou báječné…(Tenisky Reebok ventilator me, www.footshop.cz, 2 890 Kč)

MIKPraktická ledvinka
Zapomeňte tentokrát na kabelky přes rameno nebo do ruky a pořiďte si ledvinku. Ne, nemyslíme tu, kterou jsme všichni nosili v devadesátých letech, tu nechte u ledu. Teď se nosí minimalistické taštičky na elegantním pásku, díky kterým budete vypadat nevšedně. Naším tipem je kožená ledvinka Jany Mikešové z ateliéru MIK, která nemá chybu. (Kožená ledvinka, MIK, info o ceně u designérky)

Zdroj foto: Archiv značek