Podzimní must have kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku

/ Redakce

I když je teprve první polovina léta za námi, obchody se už plní nejnovějšími podzimními trendy. Které kousky byste právě letos měli připsat na váš wish list?

Kovbojské boty

Po menší odmlce je westernový trend opět zpátky a bude se nosit ještě více, než kdy předtím. Své místo získá zejména v podobě kovbojských bot. Nejlépe kotníčkových, do půli lýtek, s širokým podpatkem a třásněmi. Skvěle budou vypadat v kombinaci s denimem, koženkovými kalhoty, ale také s romantickými boho šaty.

Animal print

Zvířecí vzory jsou už nějakou tu dobu sporným tématem. Jsou vlastně cool a nebo laciné? Zapomeňte na veškeré předsudky a s klidem si je letos oblékněte. Protože tento podzim jsou jedním z největších trendů. Je libo leopardí trench coat, nebo hadí kalhoty?

Bílé kozačky

Dlouho jsme je nesnášeli a jejich obutí pro nás bylo doslova noční můrou. Teď je ale všechno jinak. Stačilo, aby se bílé kozačky objevily v kolekcích Givenchy, Sportmax, nebo Tibi a bylo jasno. Ze zlého snu se okamžitě stala láska (na druhý pohled). A s čím je nosit tak, aby vypadaly co nejlépe? Vsaďte na šaty a nebo široké cullotes!

All red

Milujete monochromatické outfity? Pak vám rozhodně nesmí ujít jeden z nejvíce hot trendů letošního podzimu. All red everything. Ano, přesně tak. Zabalte to s černou a oblékněte se do trendy červené. Od hlavy až k patě. Včetně doplňků!