Kovbojské boty

Po menší odmlce je westernový trend opět zpátky a bude se nosit ještě více, než kdy předtím. Své místo získá zejména v podobě kovbojských bot. Nejlépe kotníčkových, do půli lýtek, s širokým podpatkem a třásněmi. Skvěle budou vypadat v kombinaci s denimem, koženkovými kalhoty, ale také s romantickými boho šaty.

Animal print

Zvířecí vzory jsou už nějakou tu dobu sporným tématem. Jsou vlastně cool a nebo laciné? Zapomeňte na veškeré předsudky a s klidem si je letos oblékněte. Protože tento podzim jsou jedním z největších trendů. Je libo leopardí trench coat, nebo hadí kalhoty?

Bílé kozačky

Dlouho jsme je nesnášeli a jejich obutí pro nás bylo doslova noční můrou. Teď je ale všechno jinak. Stačilo, aby se bílé kozačky objevily v kolekcích Givenchy, Sportmax, nebo Tibi a bylo jasno. Ze zlého snu se okamžitě stala láska (na druhý pohled). A s čím je nosit tak, aby vypadaly co nejlépe? Vsaďte na šaty a nebo široké cullotes!

All red

Milujete monochromatické outfity? Pak vám rozhodně nesmí ujít jeden z nejvíce hot trendů letošního podzimu. All red everything. Ano, přesně tak. Zabalte to s černou a oblékněte se do trendy červené. Od hlavy až k patě. Včetně doplňků!