Zlomový moment

Přestože je Beyoncé skutečná superstar, kterou zbožňují lidé po celém světě, má i tak za sebou další rekordní okamžik. Stala se totiž první afroameričankou, jež vystoupila jako hlavní hvězda Coachelly. Měla se jí stát už minulý rok, kvůli svému těhotenství však účast odložila na rok 2018.

Outfity na míru

Celosvětová média porovnávají outfity Beyoncé z obou víkendů, kdy zpěvačka vystoupila. Měli jste možnost vidět spoustu zakázkových outfitů od francouzské značky Balmain, holografické boty s třásněmi z dílny Christiana Louboutina, sportovní rozverné looky, outfit vzdávající hold královně Nefertiti, ale i sexy body, která jsou Beyoncé vlastní. Na každý víkend měla Bey jiný set oblečení, ale základ zůstával stejný a snadno tak rozeznáte, kdy se jedná o variantu jednoho looku.

Destiny’s Child zpátky na scéně

Vychutnejte si jednotlivé looky, ale i fotky plné atmosféry dech beroucího koncertu, během nichž davy záviděly nejen skvělý hlas, ale i postavu mladé matky a samozřejmě i velmi propracované (a tvrdě natrénované) taneční kreace. My si zamilovali reunion Destiny’s Child!