Polka dots v hlavní roli: Jak nosit nejvíce trendy vzor sezóny?

/ Redakce

Co je nejvíce hot trendem letošního léta? Jednoznačně polka dot! Puntíky se letos budou nosit doslova na všem. Jak je nejlépe kombinovat?

Spring Summer trend

Když se černobílé puntíky objevily na přehlídkových molech v kolekcích pro sezonu jaro/léto 2018, bylo jasno, který vzor letos ozdobí snad všechny kousky našeho šatníku. Romantické polka dots dodají celkovému outfitu lehký nádech retra a zároveň pořádnou dávku francouzského šarmu. Předem varujeme, že puntíky vás překvapí návykovostí a jedna košile vám rozhodně stačit nebude.

Jak nosit?

Vyzkoušet můžete jak drobné mini puntíky, tak ty velké a výrazné. Naprosto skvěle vypadají snad jakékoliv topy s tímto vzorem. A to především v kombinaci s denimem. Stejně tak šaty – maxi i mini, propínací i oversized. Noste je s teniskami nebo s pantoflemi a nezapomeňte ani na proutěný košík, ale klidně i ledvinku. Pokud máte pocit, že si na vzory příliš nepotrpíte, začněte pomalu a zlehka. Sáhnout můžete třeba po šátku, brýlích nebo kabelce. Uvidíte, že dříve nebo později, si tenhle vzor absolutně zamilujete.

Kde sehnat?