Bílá klasika s podpatky

Pokud jde o ponožky v sandálech, nejlépe vypadají v otevřených botách na podpatku, což ale není pravidlem. Stačí, aby byly spíše elegantní než sportovní. Bílé ponožky můžete obléknout jak se světlými, tak s tmavými odstíny barev, a nechat je povytažené nebo lehce shrnuté.

Pantofle + ponožky

Jednoznačně nejpohodlnější a zároveň super stylovou variantou jsou ponožky v trendy pantoflích . Nevyhýbejte se kontrastům, do bílých bot klidně oblékněte černé ponožky a naopak. Aby outfit nevypadal tolik “domácky”, můžete ho doplnit kloboukem nebo tenkým trenčkotem.

Barvy pro odvážné

Růžová nebo oranžová? Proč ne! Nejlepší je sladit barvu ponožek s detaily na oblečení nebo kabelce, případně s kabátem. S výraznými barvami vystoupíte z davu a dáte najevo, že se nebojíte bořit módní tabu.

Trendy kombinace: Černá a žlutá

Přestože žluté boty jsou nepřehlédnutelné, černá outfit trochu uzemní. S širokými podpatky se navíc můžete cítit jistěji než na tenkých jehlách. Až ke žlutočerné kombinaci budete vybírat oblečení, držte se méně nápadných barev, jako jsou tmavě modrá nebo bílá. Na hravosti naopak dodá bílá krajka na ponožkách!

Foto: Glamour, Pinterest