Toužíte-li po větší originalitě, i když nejraději nosíte minimalistické outfity a černou zbožňujete nejvíce ze všech barev, pak zůstaňte věrná svému stylu a pro oživení celého looku zapojte doplňky. Klidně se na nich dá totiž postavit celý outfit. Které detaily vyšperkují i ten nejběžnější styling?

Přepásejte se

Ať už zvolíte jednoduchý pásek s metalickými detaily, divokou logománii nebo trendy klasiku v módní oranžové, můžete si být jistá, že váš outfit se okamžitě dostane o úroveň výš. Noste v různých výškách pasu a klidně i přes triko či trenčkot.

Zapojte šátek

A nejen na krk! Sice ho kolem něj můžete uvázat na spoustu stylových způsobů, nebojte se ale ozdobit jím ucho kabelky nebo ho dokonce použít jako pásek. Po vzoru 90’s trendů ho dejte i do vlasů!

No bad hair day

Módní baret, sportovní kšilt, letní slamák… Stačí si jen vybrat to pravé pro vás. Retro čepice je oblíbeným doplňkem Kaii Gerber, my zase milujeme streetwearové kšiltovky. Fantazii se meze nekladou.

Stylová klíčenka

Dalším způsobem, jak povýšit nejen své klíče, ale hlavně minimalistickou (nebo maximalistickou) kabelku, je designová klíčenka. Retro doplněk udělá velkou parádu a nezatíží tolik vaši peněženku.

Vyšperkujte se

A co úplně nejjednodušeji udělá z obyčejného outfitu unikát? Vkusný šperk. Ať už se rozhodnete pro kvalitní kovy nebo rovnou půjdete do diamantů, o další level je postaráno. Nezapomeňte ani na designové hodinky!

Jaká je vaše vizitka?

Ne nadarmo se výraz vizitka zaměňuje s dojmem. A ten jistě chcete udělat dobrý, když někomu předáváte tu tištěnou. Zapomeňte na ošuntělou peněženku a zapůsobte i originálním card holderem, kam nemusíte dávat jen kreditku. Vyplatí se to!