Bustier

Zapomeňte na off the shoulder trend, holá ramena už dávnou nejsou tím, čím bývaly. Ukažte raději dekolt v celé parádě. Příští rok totiž budete chtít nosit jedině bustier. Je to vlastně hybrid mezi korzetem a podprsenkou. Nejedná se o goticky vyhlížející mučící nástroj, představte si takový moderní princezovský korzet. Tenhle trend je totiž mnohem elegantnější a romantičtější, než se vám možná na první poslech může zdát.

Třpytivé boty

Chanelovské super třpytivé kozačky už jste určitě alespoň jednou viděli na Instagramu. Příští rok budeme nosit třpytivé a výrazné boty ve velkém. Na to se vsaďte. Třpytky jsou zpět v hledáčku módních insiderů a určitě nejsou jen na “speciální příležitosti”, tyhle třpytivé botky si budete moci vzít i do práce nebo jen tak do města

Legíny

Skinny legíny jsou sice módně mrtvé, to ale neznamená, že fashionisti občas nezatouží po úzkých nožkách a pohodlí. To nám  jsou, kromě silonek, schopné dopřát jedině legíny nebo denim s obsahem elastanu (a to druhé je teď velké módní nenene). Pozornost se tak přesouvá k legínám a tregínám (zní to divně ale je to kombinace kalhot a legínů – trousers + leggings).

Úzké retro brýle

Retro brýle se vrací. Příští rok nás čeká trend, který jsme naposledy a s entuziasmem nosili na přelomu milénia. Pamatujete na Anastaciu a její typické úzké brýle? A pamatjete, že jste ještě před dvěma lety tvrdili, že to bylo to nejhorší a smáli se tomu, jak jsme v nich vypadali? Tak přesně ty jsou zpět. A musíme se přiznat, že se nám už zase líbí a těšíme se, až vysvitne sluníčko a my si je budeme moct vzít ven. Vypadáme v nich super, mimochodem.

Všechno, co se leskne

Lesklé materiály jsme si zamilovali. A teď nemluvíme jen o vinylu, ale i o metalických materiálech. Lesklé a třpytivé je v módě a příští rok bude ve znamení lesku. Prostě se budeme třpytit na sto kilometrů a nikdo nás nepřehlédne. Sukně, trenčkoty, bundy, boty, kalhoty. Alespoň jeden výrazný třpytivý kousek bude mít v šatníku každý z nás.