Jednou z nejsledovanějších přehlídek se stala kolekce Rihanny pro Fenty x Puma. Zpěvačka namixovala surfařské oblečení (navíc v neonových barvách) s motorkářskými kousky. Tato kombinace zní přinejmenším zvláštně, možná až neslučitelně, my ale od výsledku nemůžeme odtrhnout oči. Posuďte sami:

Nechyběla ani Adriana Lima s Joan Smalls


Popularita na sociálních sítích se v poslední době stala velkým ukazatelem toho, jestli modelka uspěje nebo ne. Shayne Oliver, který navrhl kolekci pro značku Helmut Lang, se ale rozhodl jít opačným směrem. Takzvané “instagirls” na této přehlídce budete hledat marně, obsadil zde místo nich mnoho neokoukaných tváří nebo původních múz značky – například Missy Rayder nebo Kirsten Owen.

Jak už jsme psali v úvodu, millenial pink nás ještě neopouští. Zvlášť si ji oblíbila Victoria Beckham, i když částečně zabrousila i do starorůžové.

Victoria Beckham SS18

Kolekce Alexandera Wanga se nesla v party stylu. Saka uvázaná okolo pasu, jakoby modelky přišly z kanceláře rovnou na večírek. Odvážné crop topy, saténové šaty zkombinované s indiánskými čelenkami a nápisy “Wangover”. Trenčkoty a blyštivé chokery. Kožené ledvinky. Vlastně všechno, na co si jen vzpomenete.

Letošní léto sotva skončilo, už teď si ale můžete být jistí, že hranaté nebo jinak výrazně tvarované retro brýle budou mít příští rok v módě své místo.

Christian Siriano