Móda občas nezná slitování a kousky, které ještě nedávno byly cool, najednou ztratí svoje kouzlo a na jejich místo nastoupí úplně nové, lepší, hezčí, které všichni toužíme mít. Móda je zkrátka pomíjivá a nemilosrdná. Jaké kousky letos na podzim musíte mít a které nechte chvíli vzadu ve skříni?

Bundy

Koupit: Sako

Pryč: Bomber 

Bombery byly v posledních letech všude. Na světě snad nebyl nikdo, kdo ho neměl. Letos na podzim je ale čas bomber odložit a místo něj si pořídit sako. Je stejně cool jako bomber, jen je o něco elegantnější. Mohlo by se zdát, že sako nelze nosit ke všemu, ale není to pravda. Noste ho stejně jako bomber – k džínům, sukním, šatům, k teniskám i lodičkám.

Džíny

Koupit: Mom JeansPryč: Boyfriend jeans

 

Stále platí, že od skinny džín si musíte dát pauzu, módní svět pořád baví volné džíny retro střihů. Po uvolněných boyfriend džínech se teď všichni zamilovali do mom džínů, neboli retro džínech, jaké v mládí nosila vaše maminka. Mají vyšší pas a jsou o něco přiléhavější, kombinovat je ale můžete stejně snadno.

Košile

Koupit: Pruhovaná košilePryč: Modrá košile

Je to naprostá klasika, která z módy nikdy nevyjde, letos na podzim ji ale vyměňte za košili s výraznými pruhy. Červené, zelené, modré – hlavně aby byly vidět!

Dlouhá džínová bunda

Koupit: Barvená

Pryč: Modrá džínová bunda

Růžová, žlutá, oranžová – to je jen na vás. Letos na podzim se prostě zkuste trochu odvázat a pořiďte si barevnou džínovou bundu. Abyste svůj look dotáhla k dokonalosti, kupte si k ní ještě stejnobarevné džíny nebo sukni.

Halenka

Koupit: Halenka na zavazování

Pryč: Off shoulder halenka

Odhalená ramena jdou letos stranou. To, co potřebujete je zavinovací top. Dělá krásný dekolt, stejně jako top bez ramen, můžete si s ním ale více vyhrát, různě ho zavazovat, ramena můžete odhalit nebo zakrýt, jak je jen libo.