Letošní podzim bude váš nejstylovější vůbec.

Námořnická čepice

Námořnická čepice bude letos na podzim naprosto nezbytná. Už teď je jasné, že ji milují všechny supermodelky i insideři a vy si ji zamilujete také. Čepice a klobouky jsou prostě dokonalá poslední tečka každého outfitu.  Nebojte se ani barev, kromě tmavě modré a černé vypadá skvěle také hnědá, manšestrová. 

Kostýmek

Komplet saka a kalhot jsme si zamilovaly a vy si ho určitě zamilujete také. Jen těžko byste hledala outfit, který bude vypadat takhle dobře a zároveň bude tak pohodlný. Sako a kalhoty jsou ideální do práce i na večeři. Pořiďte si ho klidně ve všech barvách. My to nikomu neřekneme. Něco červeného

Červená barva bude trendy i na podzim. Takže pokud jste si tento trend přes léto oblíbila stejně jako my, určitě se ho nemusíte vzdávat ani na podzim. Pokud jste červené ještě nepropadla, pak je nejvyšší čas. Alespoň jeden červený kousek by vám ve skříni neměl chybět, ať už to bude kabelka, kalhoty, sako nebo tričko. Nebo třeba všechno. Vaše červené úlovky si klidně oblečte najednou. Budete vypadat dokonale.

Velké náušnice

Velké náušnice vám krásně orámují obličej a vypadají skvěle ke staženým vlasům, takže až budete mít bad hair day, díky těmto kráskám si toho nikdo nevšimne. 

Šátek

O tom, že šátek je jedním z nejlepších a neverzatilnějších doplňků není pochyb. Pokud si jich letos na podzim pořídíte rovnou několik, věřte, že toho nebudete litovat. Ke každému outfitu, náladě, příležitosti jeden. Můžete je nosit na milión způsobů, přes den i večer.
“Ošklivé” kalhoty
Pokud ještě nemáte svoje “ugly pants”, pak je nejvyšší čas to napravit, využijete je totiž i na podzim. Do práce k nim můžete obléct košili a mokasíny, o víkendu třeba tričko se sloganem a tenisky.  

Bílé džíny

Bílé džíny hlásí svůj velký návrat, tentokrát ale o něco uvolněnější, žádné skinny. Sáhněte po těch ve střihu mum nebo boyfriend. Je na nich něco tak chic a francouzského, že máme chuť si k nim vzít košík a jít pro čerstvé bagety na farmářské trhy. Co vy?