Celá kolekce se nese v duchu svěžích barev i originálních materiálů, z látek Victoria Beckham použila například japonské froté. Zajímavou novinkou jsou pletené střihy kombinované s prodyšnou bavlněnou a hedvábnou směsí.„Chci nosit kousky, které se pohybují se mnou a rezonují s mým životním stylem,“ popisuje kolekci Beckham.„Chci oblečení, o kterém nemusím příliš přemýšlet, ale zároveň se díky němu cítím sebevědomě.“

Funkční vrstva proti UV paprskům

Střihy jsou ostré a přiléhavé, přitom ale poskytují maximální flexibilitu. Oblečení je druhá kůže, takže díky skvělým materiálům příjemným na dotek jsou zejména mikiny a bombery skvělou volbou pro letní sezónu. „Vše lze lehce kombinovat se streetwearovým oblečením. Tyto kousky jsme promyslely a navrhly tak, aby poskytovaly optimální výkon do fitka nebo tělocvičny, ale zároveň byly kombinovatelné a použitelné v jiných momentech života,“ dodává Beckham.

Celá kolekce má promyšlenou technologii. Díky funkční vrstvě jsou kousky ideální na trénink ve fitku, zároveň se ale hodí pro jakoukoliv jinou aktivitu ve škole nebo ve městě. Kromě topů, legín a mikin kolekci doplňují také stylové batohy a crossbody tašky.

Je jedno, zda patříte mezi sportovní nadšence, či nikoliv. Nová kolekce je určená všem, kteří od oblečení chtějí něco víc. Výjimečná je i díky speciální textilii s UV 50 faktorem chránicí před slunečními paprsky a zároveň odvádějící pot. „Kolekce je ideální kombinací Victoriina vytříbeného vkusu a technických požadavků na sportovní oblečení,“říká Michael Parker, módní ředitel Reeboku.

Čistý design a funkčnost

„Klíčovými pilíři kolekce jsou čistý design a dokonalá funkčnost při pohybu,“ říká Beckham. „Chceme i nadále přinášet nový pohled na to, jak se má sportovní oblečení vyvíjet v souladu s potřebami našeho rozmanitého životního stylu a přístupu k estetice,“dodává Parker.

Kolekci Reebok x Victoria Beckham pro jaro/léto 2020 koupíte na reebok.com/victoriabeckham, victoriabeckham.com nebo reebok.cz/victoria_beckham.

Celou kolekci si prohlédněte v naší galerii: