Obchod Na Příkopech se specializuje na dostupné šperky prémiové kvality, které rozhodnutí být někomu oddán, vyjadřují neobyčejným a moderním způsobem. Kvalita a nadčasovost prstenů symbolizuje také stálost a věčnost manželství. Marry Me je opakem světa, v němž začínají být obvyklé vztahy bez závazků. Filozofie Marry Me naopak zdůrazňuje význam a hloubku rozhodnutí setrvat s někým po zbytek života. Zamilujte se nejen na okamžik, ale navždy!

Sympatický je koncept storu, který se zaměřuje především na mladé zamilované páry, neboť šperky nepřesahují hranici 50 000 Kč. Většina kousků z butiku Marry Me je proto minimalistická a designově velmi čistá. Vybírat můžete z bílého, žlutého i růžového zlata. Kromě diamantů jsou v modelu příznačně pojmenovaném Windsor k dispozici také temně modré safíry. Žádat o ruku je tak možné i s klasickým prstenem ve stylu zásnubního prstene Kate Middleton.

Podnětná nabídka vás čeká i v případě snubních prstenů. Halada spolupracuje se značkami jako jsou Niessing a Gerstner. Vybírat můžete opět z minimalistických kroužků v různých barvách až po prsteny se vsazenými kameny.

A protože v Haladě chtějí pro vaši svatbu udělat maximum, můžete si na stránkách MarryMe.cz stáhnout i průvodce svatbou. Dozvíte se v něm například, co vše je dobré naplánovat v době zásnub, rok, půl roku či pár týdnů před svatbou.