PVC materiály zaplavily nejen nejnovější designérské kolekce, ale také street stylové outfity a šatníky všech influencerů. Nejčastěji je můžete vidět v podobě transparentních bund nebo trenčkotů. Plastové však mohou být i kabelky, boty nebo jiné doplňky. A je jedno, jestli se jedná o barevný vinyl, nebo čiré PVC. Zdá se vám tento trend lehce zvrácený? Věřte, že je neuvěřitelně hravý, variabilní a v některých případech i dokonce praktický. Znáte snad jinou verzi tak cool pláštěnky?

Další skvělou variantou jsou sukně nebo kalhoty. Vinylové materiály budou příjemnou změnou od klasické matné koženky. Nejlépe vyniknou v kontrastu právě s bavlnou, pleteninami, nebo třeba kožichem. V rámci komfortu alespoň na chvíli zapomeňte na skinny a raději volte kalhoty volnějšího střihu.

Uznáváme, že plastové boty nejsou zrovna záležitostí na každodenní nošení. Pokud se ale chystáte na party a hledáte originální outfit, jsou tou správnou volbou. Nezbytností je dokonalá pedikúra a deodorační pudr.

I když béžové trenčkoty nade vše milujeme, malá změna se občas hodí. Zvolte například červený vinylový kabát a slaďte ho s vaším lakem na nehty. Zapřísáhlí milovníci klasiky mohou zkusit jednoduchý kompromis. Oblíbený trench navrstvený s trensparentním PVC kabátem.