A když říkáme pyžamo, tak opravdu myslíme pyžamo. Hezké a kvalitní, flanelové si zatím raději nechejte na doma. Módní značky samozřejmě naskočily na trend a začaly vyrábět “pyžama” která jsou určená na ven. Pokud se vám ale bude líbit nějaké z oddělení na spaní, vůbec neváhejte a sebevědomě ho vyneste i na ven!

A jak tedy nosit pyžamo, aniž byste vypadala, že jste se náměsíčná vydala na výpravy?

Nejdůležitější jsou, jako vždycky, doplňky. U pyžama je tedy hodně důležitý styling a to, jak celý outfit vynesete. Takže i když se jedná o to nejpohodlnější oblečení na světě, noste ho hlavně s grácií. Žádné hrbení.

Pokud půjdete na nějakou formální událost, na večeři nebo na svatbu, pak úplně nejlepší obutí k pyžamu jsou vysoké podpatky nebo jiné elegantní botky. Pokud se ale rozhodnete jít na to úplně z jiné stránky a vzít si pyžamo na pobíhání po městě, tenisky jsou rozhodně povoleny.

Vlastně je to celé jen na vás. Protože nejdůležitější součástí každého outfitu je sebevědomí a dobrá nálada. S nimi neuděláte nikdy chybu. Pamatujte, že úsměv je váš nejlepší doplněk. Když vás bude váš outfit bavit a budete se v něm cítit dobře, nemůžete udělat chybu.

Pyžamo od hlavy až k patě

Komplet pyžamo vypadá prostě tak dobře, že nechápeme, že nás nenapadlo vzít si ho ven už dřív. Spodek a vršek můžete míchat z různých setů, kompletů. Černá, bílá a tmavě modrá jsou bezpečná cesta, nám se ale moc líbí i pyžama ve světlých barvách.


Pyžamo napůl
Jestli jste si pyžama zamilovala a nejraději byste jenosila pořád, pak neváhejte kousky ze setu obléct s džíny nebo tričkem a máte outfit, který můžete nosit kdykoli a kamkoli přes den.  

 

 

Noční košile

Šaty co vypadají jako noční košile jsou tady už nějakou dobu a zdá se, že se z nich stává klasika. Platí u nich stejná pravidla jako u pyžam, měly by být z kvalitní látky a styling je klíčový.

Nemusíte se držet jen u slip-on na špagetových ramínkách. Nás baví i saténové šaty s delšími rukávy.