Raf Simons dává sbohem Dioru

/ Redakce

Zpráva, která obletěla svět, doslova všechny šokovala. Tedy nás určitě!

Úžasný, báječný, jedinečný módní návrhář Raf Simons končí na postu kreativního ředitele legendárního ikonického francouzského módního domu Dior. Podle oficiálních informací se Raf rozhodl sám a z osobních důvodů. Po uvedení dokumentu Dior a já, ve kterém světu ukázal svou nadšenost a závěrečný velkolepý potlesk od největších módních hvězd, je jako blesk z čistého nebe, který chápe a čekal jen málokdo.

Tři a půl roku skvělé spolupráce Raf ukončil přehlídkou S/S 2016 v Louvre.  “Bylo to dlouhé a velmi pečlivé rozhodování,” řekl 47 letý návrhář. “Rozhodl jsem se čistě na základě osobních pohnutek. Chci se soustředit na jiné zajímavé věci ve svém životě, na vlastní značku a vášně, které mi dodávají sílu mimo práci. Christian Dior je mimořádná společnost a bylo mi nesmírnou ctí pro ni pracovat a napsat tak několik nezapomenutelných řádků do své osobní knihy. Rád bych poděkoval panu Bernardu Arnaultovi za důvěru, kterou ve mě vložil, za příležitost pracovat s tak úžasným týmem lidí, o kterém návrhář může často jen snít,” dodal Raf Simons.

*** Local Caption ***

Nejvyšší vedení společnosti Bernard Arnault i Sidney Toledano poděkovali Rafovi za vynikající práci a upřímně popřáli to nejlepší do dalšího života. Kdo Rafa nahradí samozřejmě není známo a je jasné, že náhradník se musí najít v co nejkratší době, ale už teď je jasné, že to nebude lehké nahradit návrháře jakým Raf Simons rozhodně byl, je a jistě i nadále bude.

Zdroj: WWD
Foto: Profimedia.cz