Kovbojské boty

Trendy cowboy boots jsme ještě úplně nepochopili, fashion crowd v nich však chodí velmi sebejistě a nebojí se je zkombinovat s ničím. Pokud si tedy na kovbojské boty troufáte, můžete už si dovolit skutečně vše. Inspirujte se outfitem, v němž došlo ke spojení se sakem a cyklistickými šortkami, ale i variantou s over-the-knee boots. Povoleny jsou i wild barvy, což není u divokého kousku žádné překvapení.

 

Pláštěnky a PVC kabáty

Pláštěnky patří mezi komfortní a stoprocentně užitečné trendy posledních sezon. Ať už si vyberete transparentní klasiku, kabát “zabalený” v PVC ve stylu Calvin Klein či trenčkoty v novém, nepromokavém materiálu, módního hitu docílíte všemi cestami. Tak se u toho taky pobavte, když už je třeba obléct si rain coat, a zvolte třeba holografický model!

 

Obleky i sety

Outfit, jenž vás zahřeje a bude spolehlivou a rychlou volbou do deštivých dnů, je oblek. O módní prvek je zajisté postaráno, taky mluvíme o hottest trendu podzimu. Přidáte-li kostkovaný vzor, o to více. 90. léta však přinesla i matching sety všech druhů, tak klidně zvolte šusťákové kombo. Velkou službu udělají i overaly!

 

Transparentní deštníky

Nejpraktičtějším “it” doplňkem do deštivých dnů je beze sporu deštník, na tom se asi shodneme. Inspirace proto najdete napříč všemi již zmíněnými kategoriemi. I tady se však tvoří více i méně módní varianty. Číslem jedna se jednoznačně staly transparentní deštníky. S outfity bude skvěle ladit i černá klasika. Odvážnější z vás zkombinují outfit s hravým vzorem.

 

High boots

Klasika všech klasik, kozačky. High boots jsou zpátky, a do deště rozhodně o dost vhodnější, ale nevzdávejte se ani oblíbených kotníčkových kozaček, ty totiž rozhodně nikam nezmizí. Povoleno je vše – klasické kousky i námi tolik oblíbené biker boots a nechybí ani všechny druhy podpatků včetně flats. Co se barev týče, vsaďte na výrazné odstíny, ale i na základní paletu.