Jedná se o nečekanou spolupráci s kreativními designérkami a zároveň sestrami Kate a Laurou Mulleavy ze značky Rodarte. Zatím je vše o spolupráci drženo v obrovském tajemství a my tak můžeme jen spekulovat o jaké kousky bude za rok v buticích zájem. Údajně budou k dispozici modely od velmi přijatelných cen jako punčochy po dražší, ale překrásně zdobené koktejlky zdobené nezapomenutelnými prvky z módního domu Rodarte. Nebude chybět rovněž kolekce obuvi a dalších unikátních doplňků.

Rodarte - Runway - Mercedes-Benz Fashion Week Fall 2015

“Díky této spolupráci máme možnost dostat koncept a příběh značky Rodarte do nového prostředí, kterým je fast fashion. Image, kterou má značka & Other Stories, nám umožnila vytvořit opravdu jedinečnou kolekci,” dodaly sestry k budoucí spolupráci.

Nicméně šaty nebudou pocházet z levných krajin tak, jak tomu bohužel u spoluprací s významnými značkami bývá. Například propracované šaty budou k mání za téměř 8 tisíc korun. Pokud to ale vezmeme z té pozitivní stránky, šaty značky Rodarte vychází na nepředstavitelných 240 tisíc korun. A tak se rozhodně máme na co těšit.

OS

Zdroj: & Other Stories; Facebook.com