Diane Von Furstenberg

Mezitím co šestnáctiletá vnučka Talita legendární designérky Diane von Furstenberg, zatím pro babičku nepracuje, její snacha věnovala značce již úspěšných 10 let práce. Ovšem už proběhlo médii, že Talita po čestném místě v proslulé značce touží, a tak ji třeba uvidíme za pár let mezi hlavními představitelkami britské značky.

1101757-1_og_gallery

Erdem

Designér značky Erdem se svěřil, že jeho múzou byla odjakživa jeho setra, současná filmová producentka. Byla také jeho vůbec první modelkou a kreativní oporou této již proslulé značky.

1101751-1_og_gallery

Alexander Wang

Bratr Alexandra, Dennis Wang,  je hlavním finančním poradcem amerického designéra. Zatímco jeho švagrová Aimie je spoluzakladatelkou a zároveň CEO jejich rostoucího brandu.

1101758-1_og_gallery

Christopher Kane

Sestra skotského designéra Christophera Kane, Tammy, byla také dlouhou dobu múzou svému bratrovi. Nicméně se rovněž podílela na založení značky a kreativním řízení. Jejich sestra Sandra pracuje v oblasti lidských zdrojů značky.

1101746-1_og_gallery

Rodarte

Sestry Laura a Kate Mulleavy jsou kreativní ředitelky a zakladatelky nápadité značky Rodarte, kterou pojmenovaly po netypickém jménu jejich matky.

1101753-1_og_gallery Missoni

I po tragické ztrátě dvou členů rodiny Missoni se tato italská značka plná veselých barev a bláznivých vzorů nevzdala. V čele s kreativní ředitelkou Angelou (jejich rodiče značku založili) spolupracují bratři Vittorio a Luca, kteří  zastávají fuknci manařéra a CEO. Nejmladší člen, dcera Margherita, je ambasadorkou značky a návrhářkou šperků od 2010.

1101750-1_og_gallery

Ralph Lauren

Mocnost stylu módního domu Ralph Lauren, která prodává životní styl “all made in USA”, nemůže být jinak než založena na rodinné bázi. Syn David je výkonným ředitelem amerického brandu, zatímco jeho manželka je Ralphovou věčnou múzou a inspirací. Jak milé…

1101748-1_og_gallery

Armani

Neteř Giorgia Armani, Roberta, je ředitelkou mezinárodních vztahů italské značky. Známou se stala nejen díky své práci, která obnáší dozor nad otvíráním nových butiků a spolupráci se celebritami, ale také jako mluvčí jeho plachého strýčka, který málokdy dává osobní rozhovor.

1101739-1_og_gallery

Zimmermann

Sestry, které exportovaly jejich australskou značku plnou romantických plavek a ready to wear do celého světa nesou stejný podíl ve společnosti: Niky tvoří, kdežto Simone zajišťuje obchod.

1101760-1_og_gallery

Sonia Rikyel

V roce 1995, dcera Sonie Rikyel, Nathalie, se stala manažerkou a kreativní ředitelkou stejnojmenné značky. Kdežto dcera Nathalie pracuje v oddělení PR.

1101754-1_og_gallery

Roberto Cavalli

Druhá manželka Roberta Cavalli, Eva, byla letos jmenována magazínem Forbes jako jedna z 12 žen, co změnily tvář italské módy a to rovněž díky jejímu přínosu na vizualizaci a obnově stylu značky Roberto Cavalli.

1101741-1_og_gallery

Fendi

Eduardo a Adele Fendi založili značku Fendi roku 1925, které tímto zajistili následnice v podobě pěti dcer: Paola, Franca, Anna, Carla a Alda. Annina dcera Silvia je dnes kreativní ředitelkou módních doplňků a pánských kolekcí.

Sorelle-Fendi

Salvatore Ferragamo

James Ferragamo je již ze třetí generace následníků vedení značky Ferragamo. James spolupracuje po boku jeho otce Ferruccia, který je ředitelem a předsedou značky.

1101745-1_og_gallery

Zdroj: Vogue