V unikátní k00310h_426x639olekci nechybí ani pozlacené náušnice, náramky, náhrdelníky a brože, které již byly součástí přehlídky Roksanda S/S 2016 na minulém týdnu módy v Londýně.

“Jsem velkou fanynkou šperků. Sbírám je! Navrhovat šperky bylo vždy něco, po čem jsem toužila a chtěla dělat,” řekla designérka pro WWD. “Po otevření jejího butiku na Mount Street jsem cítila, že je čas zapátrat do neznámých vod a vstoupit do světa šperků,” dodala s nadšením designérka.

Mimo pozlacené kousky najdete v kolekci i pár v černém provedení, ze kterého dle slov designérky přímo číší její láska ke kubistickému hnutí. Kousky jsou navrženy tak, aby jejich nošení bylo co možná nejkomfortnější a přizpůsobené šťastné nositelce těchto skvostů.

roksandajewelry-261115-01 “Nedám dopustit na kousky, které jsou opravdu jedinečné a vypovídají o sobě nějaký příběh,” řekla designérka, která se se svou láskou ke šperkům evidentně netají. ” Miluji hlavně pevné náramky, které ve větším počtu mezi sebou míchám, zbožňuji všechny ty neočekávané kombinace a tvary, které se při nošení více pevných náramků na ruce vytvoří.”roksandajewelry-261115-02 roksandajewelry-261115-03

Od Roksandy se dá očekávat, že se u první kolekce zajisté nezastaví a již teď možná chystá další řadu nepřehlédnutelných a originálních šperků. Nevím jak vy, ale já je chci naprosto všechny!

Zdroj: WWD