Heavy metal

Třpyt k oslavě Nového roku prostě patří, navíc slaví úspěch celý rok a tak o holografii ani basic flitry nebude v oddělení slev nouze. Stačí si jen vybrat, chcete sexy ramínkové midi šaty nebo sofistikovanější model s dlouhými rukávy?

Hadí trend

Animální vzory jako takové oslavily velký návrat a kromě všudypřítomného leoparda v základních i neonových barevných variacích se do našich šatníků vplížil i had. Vsaďte na červenou barvu a nebo spojte hada rovnou i s flitry.

Fashion print

80. léta jsou zpátky ve velkém a proto nemůže chybět ani divoký mix printů. Pořiďte si leopardí slip dress a neignorujte ani další významný trend, jenž se skrývá pod pojmem scarf print neboli potisk, jenž najdete na hedvábných šátcích.

90’s flashback

80. i 90. léta jsou momentálně mega hitem. Vraťte se zpět v čase a dejte šanci šatům na špagetová ramínka v ještě populárnější žluté barvě. Nebo se odvažte ještě víc a zaměřte se na nejpopulárnější model roku – sako. Vezměte si ho jako šaty!

Basic klasika

Že vás na výrazné barvy ani vzory moc neužije? S temnou klasikou nešlápnete vedle, jen jí trochu pozměňte střihy a materiály. Tmavě lahvově zelené minišaty ve sportovním duchu oživí samet a v davu beze sporu vyniknete v overalu bez ramínek.

Dotek luxusu

Zamíříte raději do Pařížské? Pak se oddejte slevám v britském labelu Burberry, kde ještě seženete poslední kolekci Christophera Baileyho pro legendární britský label. Pořídíte si tak exkluzivní a sběratelský kousek najednou.