Právě nastává jediné období roku, kdy můžete nosit ošklivé, svítící nebo zpívající svetry a nikdo se nad tím nepozastaví. Naopak. Schválně, čí bude trapnější. Nepropásněte tuhle jedinečnou příležitost a zabalte se do norského vzoru od hlavy až po paty. Tohle období totiž trvá to jen do prvního ledna!

Patříte spíše mezi ty, kteří Vánoce milují a nemůžou se dočkat dne, kdy v obchodech objeví vánoční kolekce a na pouličních lampách se rozsvítí neonové komety? Nebo mezi ty, kteří by Vánoce klidně vynechali a každý listopad se diví, že už “je to zase tady”?

U nás je to tak trochu na střídačku. Jeden rok pečeme, zdobíme a zapalujeme skořicové svíčky už v říjnu a jindy se zase snažíme všemu šílenství vyhnout a předstírat, že se nás to netýká (Jé, hele na ty blázny co se mačkají v obchoďáku! To já letos nekupuju ani nepeču. ehm…).

Jsou ale věci, které nevynecháme nikdy. Jako první jsou to vánoční hymny. Každý rok si nahlas pouštíme Mariah Carey a Wham! a tancujeme v chlupatých bačkorách po bytě. Při světle skořicové a perníkové svíčky, jak jinak. A také vánoční outfity.

Před Vánoci se jednoduše máme chuť oblékat úplně jinak, než po zbytek roku. Nosit tmavě zelenou, červenou, vínovou a zlatou dohromady totiž v tuhle dobu vyzní úplně jinak. Lépe. Vánočně a pozitivně. Navíc využijte i trendy samet. Pořiďte si třeba zelené nebo vínové kalhoty nebo sukni.

Vánoce jsou jenom jednou za rok, tak si je pořádně užijte. Nemusíte přitom podléhat stresu ani nákupnímu šílenství, vyberte si jen ty tradice a zvyky, které vás baví.

Oblečte se do vínové a dejte si svařák. Například.

A jak vínovou a červenou před Vánoci nosit?