Winnie Harlow

Modelka Winnie Harlow je známá nejen díky své účasti v televizní show Amerika hledá topmodelku, ale také kvůli své atypické dvoubarevné pleti. Trpí totiž kožním onemocněním zvaném Vitiligo, kdy dochází ke ztrátě kožního pigmentu. V nynější době je, zvláště kvůli svému vzhledu, velmi oblíbená u módních návrhářů, kteří ji nadšeně obsazují do svých kampaní a přehlídek. Není proto divu, že si ji vybral i Victoria’s Secret tým. Gratulujeme.

 

Maia Cotton

Maia Cotton byla objevena v pouhých patnácti letech modelingovou agenturou v Aucklandu. Nový Zéland opustila a momentálně žije v New Yorku, má podepsanou smlouvu s agenturou The Lions a ve svých devatenácti letech stane poprvé na molu Victoria’s Secret.

 

Alannah Walton

Alannah Walton debutovala v roce 2016 na mole během Mercedes-Benz Australia Fashion Week. Rok předtím byla přes Instagram objevena agenturou IMG, se kterou následně podepsala smlouvu. V pouhých šestnácti letech spolupracovala se známým fotografem Mariem Testinem, s nímž fotila pro Vogue.

 

Lorena Rae

Čtyřiadvacetiletá německá modelka Lorena Rae je mimo jiné známá jako bývalá přítelkyně herce Leonarda DiCapria. V praxi však převážně fotí plavkové editorialy a stala se jednou z mála modelek, která má tu čest jít Victoria’s Secret přehlídku.

 

Kelsey Merritt

Kelsey Merritt je oficiálně první Filipínka, která se objeví na módní show Victoria’s Secret. Mohli jsme ji vidět se v reklamách pro Maybelline vedle Gigi Hadid, nafotila exkluzivní svatební kolekci s názvem White pro Veru Wang a v minulosti několikrát fotila i pro Victoria’s Secret Sport.

 

Duckie Thot

Dvaadvacetiletá australská modelka Duckie Thot má na svém instagramovém účtu velkou základnu fanoušků. A není čemu se divit. Má za sebou skvělé editorialy a její tvář okouzlila nejednoho fotografa. Umístila se také na třetím místě v oblíbené show Austrálie hledá topmodelku a v současnosti je tváří Fenty Beauty.

 

Další nováčci

Tyto modelky ale nejsou jediné, které poprvé v životě půjdou Victoria’s Secret Fashion Show. V galerii vám přinášíme další nováčky, které se vyplatí sledovat, a z nichž se možná časem stanou stálí VS andílci!