One DNA

Je úsporný a sdílený šatník vaším snem? Pak se rozhodně musíte seznámit se značkou One DNA. Konceptem této genderově neutrální značky jsou unisexové kousky. Od teď můžete mít ve společné skříni trička, mikiny, kabáty ale třeba i šaty. A že je rozhodně z čeho vybírat. Růžová mikina sedne dokonale nejen vám, ale i vašemu protějšku.

Wood Wood

Tuhle dánskou značku založila trojice mladých designerů během studia. Ti otevřeli svůj první obchod v Kodani v roce 2002. Dnes mají na svém kontě hned několik zajímavých kolaborací se světovými značkami. Spolupracovali například s Reebok, Champion, nebo adidas, nebo Barbour. Wood Wood mixuje prvky high fashion společně se streetwearem. Najdete u nich jak minimalistické, tak neotřelé kousky, které srší energií, nápady a proslulým dánským designem.

Revenge Storm

Najít nové ne příliš známé módní značky není zrovna hračka. Obzvlášť, když jde o boty. Tahle kritéria naštěstí splňuje značka Revenge Storm, jejíž zakladatelem je Ian Conner. Zdá se vám design bot až nápadně povědomý? Zkuste si o této značce vygooglit více a zjistit proč.
PS: Nebude to nic snadného. Stejně tak, jako sehnat pát těchto limited tenisek. Ale právě v tom je to tajemné kouzlo! Věřte, že tyhle boty jen tak nikdo mít nebude.